logo

Urządzenia Samoobsługowe

Samoobsługa to nowoczesny wynalazek, który pozwala skorzystać z wielu wcześniej niedostępnych na rynku opcji. W firmach, gdzie wystawiana jest duża ilość faktur, idealnie sprawdzą się nasze fakturomaty.
Zamówieniomat został stworzony z myślą o samodzielnym zamawianiu produktów. Kasa samoobsługowa zaoszczędzi czas, który do tej pory Twoi Klienci spędzali w kolejce.

INTUICYJNE I ŁATWE W OBSŁUDZE MENU
INTEGRALNOŚĆ Z SYSTEMAMI I APLIKACJAMI
PERSONALIZACJA DO WYMAGAŃ KLIENTÓW
35 % ZMNIEJSZENIA OCZEKIWANIA W KOLEJCE
30 % REDUKCJI KOSZTÓW OPERACYJNYCH
23 % WZROST SATYSFAKCJI KLIENTÓW
DOSTĘPNOŚĆ 24 H NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

Dlaczego warto wybrać kioski SelfMaker?

BUSINESS INTELLIGENCE/ANALIZY BIZNESOWE

W SelfMaker zanim przystąpimy do personalizacji produkowanych przez nas kiosków samoobsługowych przeprowadzamy audyt procesu obsługi Klientów, który ma wspierać działanie naszych urządzeń.

PROJEKTOWANIE UNIKALNYCH ROZWIĄZAŃ HARDWARE

Różnorodność projektów, w których bierzemy udział i wyzwania, które są przed nami stawiane sprawia, że zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam projektować i wdrażać unikatowe rozwiązania Hardware, całkowicie dostosowane do niestandardowych wymagań Klientów.

PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ SOFTWARE

Każdy biznesowy pomysł potrzebuje wsparcia IT. Pomimo faktu, że wymyślisz rozwiązania, co i tak stawia Cię w mniejszości populacji, to nie będziesz konkurencyjny jeśli procesy sprzedaży, marketingu, finansów czy logistyki nie będą wspierane przez systemy, które w pełni zaspokajają potrzeby Twoich Klientów.

BIEŻĄCA OBSŁUGA

Znajdujemy się w samym centrum Polski, mamy najlepszą lokalizację, dzięki której nasze ekipy serwisowe bez problemu docierają wszędzie, gdzie jest to potrzebne.